Belangrijk bericht voor al onze leden!

fitnesscentremetamorfose.nl - together-1

Belangrijk bericht voor al onze leden!

Omdat wij natuurlijk, ondanks alles, al onze leden de continuïteit willen bieden om lekker te blijven trainen, hebben wij op dit moment de volgende oplossingen voor u bedacht.

De beneden zaal is weer open! De meeste vechtsporten (Kickboksen, Jiu-Jitsu, Boksen, MMA, martial arts class kids) gaan we gewoon weer draaien. Ook een aantal zaallessen (zoals BBB, Body Strenght, Zumba en Streetdance) gaan we beneden geven. Bekijk het rooster voor de lessen en tijden.

Overdag mag iedereen gewoon lekker vrij trainen, maar uiteraard is er altijd persoonlijke begeleiding zoals jullie van ons gewend zijn.

De personal trainingen gaan we ook weer hervatten. Maak snel een afspraak met Marcel, Mario of Djes.

De Gladiator Workout gaat ook vanaf dinsdag 8 april weer beginnen. Had u zich al ingeschreven?

Wilt u toch echt liever fitnessen dan hebben wij voor onze leden een mooie afspraak gemaakt met Gym Inn. U mag daar tot maximaal 2 maanden ONBEPERKT sporten voor €30,-* totaal. (*alleen op vertoon van de Metamorfose ledenpas)
U bent hierbij geen inschrijfgeld verschuldigd en deze kaart stopt automatisch na deze twee maanden. U zit hierbij dus nergens aan vast. En wij hopen onze leden uiteraard weer terug te ontvangen bij Fitnesscentre Metamorfose. Mocht deze optie voor u niet goed uitkomen, dan staat uw abonnement tijdelijk stil tot aan de heropening. Wij verwachten ongeveer op 19 mei boven ook weer alles gereed te hebben. 

Wij proberen iedereen op de hoogte te houden via onze website en Facebook pagina, maar mocht u toch nog met vragen zitten en/of ideeën hebben, kom dan langs bij de sportschool of laat het ons weten via metamorfose@kpnplanet.nl.

Samen staan we sterk!!